Muži C - výsledky

 

Výsledek zápasu muži „C“ 5. 9. 2014

 

Stará Ves C – Stará Ves B 15 : 20 ( 11 : 12 )

Branky:

Sestava:

Hruška, Šeděnka

Pelíšek, Straňánek J., Straňánek P, Hýl, Čech

Ruman, Chvostek, Vrba, Hyneček, Návrat, Nusko, Horkel ml.

Trenéři: Hyneček, Rohelová

Mimo sestavu: Šulc – bez registrace

 

Povedlo se. "C" tým staroveských mužů je na světě a včera v podvečer nastoupil v derby proti "B" týmu. Ikdyž jsme prohráli 15:20 (11:12), přilákali jsme lidi, byl plný dům a hlediště bylo skvělé. Věříme, že si Vaši přízeň udržíme a že budete dále podporovat kluky ze Šamanboys......děkujeme.

 

 

Výsledek zápasu muži „C“ 12. 9. 2014

 

Stará Ves C – Studénka B 13 : 14 ( 4 : 7 )

Branky:

Sestava:

Hýl, Hruška

Pelíšek, Straňánek J., Straňánek P, Jančák

Čech, Ruman, Chvostek, Vrba, Hyneček, Návrat

Trenéři: Hyneček, Rohelová

Mimo sestavu: Šeděnka – nemoc, Janošek – rodinné důvody, Horkel ml., Nusko – práce, Šulc – bez registrace

 

Včera v podvečer a né ve zrovna příjemném sportovním počasí přivítali naši Šamani ve svém druhém soutěžním vystoupení tým Studénky B. Po celou první půli jsme bojovali nejen se soupeřem, ale i s mokrým míčem a vlastními chybami. Nechali jsme si Studénku odskočit a poločas prohráli 4 : 7. Pauza a zvýšený hlas trenérů v šatně pomohl. Druhý poločas jsme soupeře začali více trápit, míň bylo i pokažených přihrávek. Přibylo gólů. Mocným finišem v závěru jsme vyrovnali na 12 : 12, ale chyba v samotném závěru a šťastný gól rozhodl o naší smolné prohře 13 : 14. I přesto všechno věříme, že jste se dobře bavili a zachováte nám přízeň i po zbytek podzimní části. Děkujeme.....Šamani....

 

 

Výsledek zápasu muži „C“ 19. 9. 2014

 

Vítkovice B – Stará Ves C 19 : 12 ( 8 : 2 )

Branky: Návrat 7, Hyneček 3, Chvostek 2

Sestava:

Hýl, Hruška

Pelíšek, Straňánek J., Straňánek P, Jančák, Janošek

Chvostek, Vrba, Hyneček, Návrat

Trenéři: Hyneček, Rohelová

Mimo sestavu: Šeděnka – nemoc, Ruman, Čech, Nusko – rodinné důvody, Horkel ml. – zranění, Šulc – bez registrace

 

Naši Šamani....muži "C" mají za sebou třetí vystoupení, tentokrát poprvé vyrazili sbírat body na půdu soupeřů. Čekal je nelehký úkol. Přímý souboj o třetí místo tabulky s SSK Vítkovice "B". Na soupisce Šamanů pro toto utkání chybělo hned pět hráčů, ale i tak přijel tým bojovně naladěn a s předsevzetím soupeře potrápit a získat konečně nějaký ten bodík. Vítkovice ale neponechaly nic náhodě. Nastoupily do zápasu s týmem převážně mladých hráčů, kteří hned od začátku začali diktovat průběh utkání. Především brankář domácích, byl pro naše útočníky velkým oříškem. Když připočteme množství nepřesností a pokažených přihrávek, nesmíme se divit, že v poločase svítil na tabuli výsledek 8:2 pro domácí. Poločasová porada týmu prospěla a do druhé půle nastoupilo úplně jiné mužstvo. Obrana výborně bránila, útok předvedl pár pohledných akcí a šňůrou několika rychlých gólů jsme se vrátili do zápasu. Naše eufórie ovšem netrvala dlouho. Po zbytečných chybách nás soupeř znovu trestal, přidaly se zranění. Také rozhodčí mohl některé odpískané zákroky posoudit přeněji....nic méně. Na konci byla porážka. Sice po boji, ale byla. Naši kluci prohráli 19:12, ale bojovali do konce a nevypustili jediný souboj. Naše čekání na první body stále pokračuje. Třeba jejich zisk oslavíme společně za týden v domácím zápase právě s Vítkovicemi. Čekáme plný dům....čekáme právě Vás.

 

 

Výsledek zápasu muži „C“ 26. 9. 2014

 

Stará Ves C – Vítkovice B 11 : 15 ( 4 : 8 )

Branky: Hyneček Radim 7, Hyneček Lukáš 2, Návrat 1, Vrba 1

Sestava:

Hruška

Pelíšek, Straňánek J., Straňánek P, Jančák, Raška, Janošek

Ruman, Vrba, Hyneček Radim, Návrat, Hyneček Lukáš

Trenéři: Hyneček, Rohelová

Mimo sestavu: Šeděnka – nemoc, Nusko – rodinné důvody, Horkel ml., Čech – zranění, Hýl – práce, Šulc – bez registrace

 

Ve včerejším sychravém pátečním podvečeru nastoupili naši muži C naposledy v podzimní části před domácím publikem. Znovu se potvrdilo, že jen snaha nestačí. Byť se brankář překonával a obrana sbírala jeden míč za druhým, opět jsme zaostali v útočné fázi. Naši útočníci si nechali zvlhnout střelný prach a polovinu prvního poločasu pálili na branku soupeře slepými náboji. Poločas jsme si nechali utéct na 4:8. Do druhé půle jsme vstoupili mnohem aktivněji a po pár odehraných minutách jsme se dostali i díky podcenění naší hry soupeřem.... ve skóre Vítkovicím na dohled. Po nádherné brance našeho kapitána viselo doslova ve vzduchu vyrovnání. Ale jako už po několikáté jsme se nabídnuté šance zalekli a zbytečnými chybami dovolili Vítkovicím zápas v poklidu dohrát. Podali jsme myslím si snaživý výkon a porážka 11:15 nás opravdu mrzí. Děkujeme všem příznivcům Šamanů, kteří si našli i v né příliš sportovním počasí čas a přišli nás podpořit a povzbudit. Moc si toho vážíme a věříme, že nás podpoříte i v derby, které se bude hrát v pátek a kde budeme tentokrát jako hosté. Ještě jednou díky Vám všem .....


 

Výsledek zápasu muži „C“ 3. 10. 2014

 

Stará Ves B – Stará Ves C 19 : 25 ( 11 : 14 )

Branky: Pelíšek 8, Návrat 7, Nusko 6, Vrba 2, Hyneček 2

Sestava:

Hruška, Hýl

Pelíšek, Straňánek P, Jančák, Raška, Janošek, Šeděnka

Vrba, Hyneček, Návrat, Nusko, Pelíšek

Trenéři: Hyneček, Rohelová

Mimo sestavu: Horkel ml., Čech – zranění, Straňánek J - nemoc, Chvostek – práce, Ruman – rodinné důvody, Šulc, Vaněk – bez registrace

 

Znovu pod zataženým nebem se v pátek utkali naši Šamani na půdě rivala ze Staré Vsi B o soutěžní body. Jako již několikrát i v tomto zápase jsme představili publiku tváře nedávné i dávnější éry staroveské házené. Když k tomu připočteme snahu a emoce obou týmů, vyjde vám jediné. Docela pěkná podívaná, kde jsme tentokrát mladíky zaskočili hned v úvodu a několika povedenými akcemi jsme získali potřebný klid a jistotu. Po historicky prvním vyhraném poločase (14:11) jsme nadále ovládali dění zápasu a mohli se zaměřit nejem na vedení, ale i na hru pro diváky, což bylo několikrát odměněno potleskem. Svůj velký den měl Hruškátor, který svými zákroky přiváděl útočníky soupeře mnohdy do stavu beznaděje. Šamanům se podařilo oplatit staroveskému Béčku porážku a zvítězili na jejich půdě v poměru 25:19. Děkujeme všem fandům a fanynkám, kteří si našli čas a přišli se podívat na páteční házenou. Věříme, že se dobře bavili a moc si vážíme potlesku, kterým jste nás z hřiště vyprovodili.