Mladší žáci - výsledky podzim 2014

 

Výsledek zápasu mladších žáků 30. 8. 2014

Stará Ves – Chropyně 14 : 11 ( 8 : 5 )

Branky: Hýl 13, Vajda 1

Sestava:

Dvorský

Holaň, Jančák, Mácha, Hranický

Hýl, Vajda, Červenka, Coritár

Trenéři: Straňánek, Rohelová

Mimo sestavu: Chvostek – rodinné důvody, Čech – zranění

Nejlepší hráč: Dvorský

 

 

Výsledek zápasu mladších žáků 6. 9. 2014

Stará Ves – Studénka 7 : 21 ( 6 : 13 )

Branky: Hýl 7

Sestava:

Dvorský

Holaň, Jančák, Mácha

Hýl, Vajda, Hranický

Trenéři: Straňánek, Rohelová, Návrat

Mimo sestavu: Chvostek, Červenka, Coritár, – rodinné důvody, Čech – zranění

Nejlepší hráč: Hýl

 

Mladší žáci značně oslabeni nastoupili v domácím prostředí taktéž proti Studénce. Byla to vlastně taková hra kočky s myší. Věděli jsme, že porážka přijde. Pro nás bylo důležité nezranit se a dohrát zápas se ctí. Děkuji našim nejmenším za bojovnost a nevěšte hlavu....i přes prohru 7 : 21 ( 6 : 13 ) jste odvedli opravdu poctivou práci....

 

 

Výsledek zápasu mladších žáků 13. 9. 2014

Svinov – Stará Ves 13 : 13 ( 7 : 9 )

Branky: Hýl 9, Chvostek 4

Sestava:

Dvorský

Holaň, Jančák, Mácha, Hranický

Hýl, Vajda, Červenka, Chvostek, Coritár

Trenéři: Straňánek, Rohelová

Mimo sestavu: Čech – zranění

Nejlepší hráč: Chvostek

 

Také naši nejmenší házenkáři včera vyrazili ke svému prvnímu zápasu do nedalekého Svinova. Po dlouhé době téměř kompletní tým chtěl před početným táborem svých příznivců předvést co nejlepší výkon. Ovšem úkol je čekal přetěžký. Stáli proti doposud neporaženému týmu. Kluci se nezalekli věku ani výškové převahy soupeře a poměrně rychle ukázali, jak že by se měl zápas vyvíjet. Pěknými kombinacemi jsme si získali mírný náskok a ten udržovali po celý první poločas, který skončil našim vedením 9:7. Také ve druhé části jsme byli pořád o pověstný krůček před favoritem. Pak nás zradilo počasí a taky zbytečné chyby, když kluci až moc aktivně chtěli zápas rozhodnout. Na konci zápasu svítil na tabuli stav 13:13. Měli bychom se radovat, že vezeme bod, ale my odcházeli s hlavou ve smutku. Velká škoda....nebo škola pro naše kluky?? Ať v tom každý hledá to správné.....děkujeme Žlutému peklu za podporu, děkujeme rodičům....

 

 

Výsledek zápasu mladších žáků 20. 9. 2014

Stará Ves – Osek 15 : 10 ( 5 : 4 )

Branky: Hýl 13, Chvostek 2

Sestava:

Dvorský

Holaň, Jančák, Mácha, Vaněk

Hýl, Červenka, Chvostek

Trenéři: Straňánek, Rohelová, Návrat

Mimo sestavu: Vajda, Hranický, Coritár, – rodinné důvody, Čech – zranění

Nejlepší hráč: Hýl

 

Dnes pár minut před polednem odehráli naši mladší žáci další soutěžní zápas před domácím publikem. Soupeřem jím byl tým z Oseka nad Bečvou. Mladíci nastoupili už po několikáté ve značně oslabené sestavě i tak nebylo pochyb, že zápas zvládnou a body zůstanou doma. Po nervózním prvním poločase se kluci uklidnili a výsledkem bylo vítězství 15:10 (5:4).

 

 

Výsledek zápasu mladších žáků 21. 9. 2014

Rokytnice – Stará Ves 1 : 21 ( 1 : 8 )

Branky: Hýl 10, Chvostek 8, Coritar 2, Hranický 1

Sestava:

Dvorský

Holaň, Jančák, Mácha, Vaněk

Hýl, Červenka, Chvostek, Hranický, Coritar

Trenéři: Straňánek, Rohelová, Návrat

Mimo sestavu: Vajda – rodinné důvody, Čech – zranění

Nejlepší hráč: Chvostek

 

Mladší žáci dnes brzy ráno vyrazili do Rokytnice za dalšími soutěžními body. Čekal je tým, který se v soutěži teprve rozkoukává a tak jsme neočekávali žádné zásadní komplikace. To se potvrdilo. Trenéři si v tréninkovém tempu vyzkoušeli všechny hráče a s konečným výsledkem 21:1 (8:1) byli nadmíru spokojeni.

 

 

Výsledek zápasu mladších žáků 27. 9. 2014

Chropyně – Stará Ves 12 : 13 ( 4 : 6 )

Branky: Hýl 11, Chvostek 1, Vajda 1

Sestava:

Dvorský

Holaň, Jančák, Mácha, Vaněk, Hranický

Hýl, Chvostek, Vajda

Trenéři: Straňánek, Rohelová, Návrat

Mimo sestavu: Coritár rodinné důvody, Čech zranění, Červenka nemoc

Nejlepší hráč: Dvorský

 

Naši mladíci nastoupili dnes po obědě k dalšímu zápasu v Chropyni. Na rozdíl od svých starších parťáků ale byli ve svém zápase od začátku lepším týmem a udržovali si malý náskok. Chtěli jsme samozřejmně vyhrát, ale taky bylo důležité se na kluzkém hřišti nezranit, protože už tak úzký kádr čeká zítra další těžký soutěžní zápas doma s Albrechtičkami. Po vyhraném poločase (6:4) jsme ve druhé půli začali až moc podléhat vypjaté atmosféře, kterou měli na svědomí mladí rádo by trenéři na lavičce domácích. Naštěstí slečně rozhodčí zůstal zápas pevně v rukou, za což jí patří naše poklona a hluboký obdiv. I tak si dění kolem zápasu vybralo svou daň v podobě našich herních chyb a závěr jsme zbytečně zdramatizovali. Vítězství 13:12 kluci moc slavili a až čas ukáže, jak jsou tyto body důležité.

 

 

Výsledek zápasu mladších žáků 28. 9. 2014

Stará Ves – Albrechtičky 12 : 9 ( 5 : 5 )

Branky: Hýl 9, Chvostek 2, Vajda 1

Sestava:

Dvorský

Holaň, Jančák, Mácha, Vaněk, Hranický

Hýl, Chvostek, Vajda, Coritar

Trenéři: Straňánek, Rohelová, Návrat

Mimo sestavu: Čech – zranění, Červenka – nemoc

Nejlepší hráč: Hranický

 

S jistým časovým posuvem, ale přece si musíme připomenout, že před týdnem naši nejmladší borci odehráli v domácím prostředí důležitý zápas s týmem Albrechtiček. Byl pro nás velkou neznámou, ale my chtěli za každou cenu zvítězit a poprat se o druhé místo v tabulce. Po oboustraně opatrné první půli jsme přece jenom byli trpělivější a přesnější v závěru a připsali si nesmírně cenné vítězství 12:9 (5:5).

 

 

Výsledek zápasu mladších žáků 4. 10. 2014

Studénka – Stará Ves 23 : 10 ( 10 : 5 )

Branky: Hýl 8, Chvostek 2

Sestava:

Dvorský

Holaň, Jančák, Mácha, Vaněk, Hranický

Hýl, Chvostek, Vajda, Červenka

Trenéři: Straňánek, Rohelová, Návrat

Mimo sestavu: Čech – zranění, Coritar – rodinné důvody

Nejlepší hráč: Hýl

 

Dnes po obědě odehráli naši piškoti další soutěžní zápas. Tentokrát na půdě jasného favorita soutěže, ve Studénce. Bylo hned od začátku jasné, jak jsou karty rozdány. Nepomýšleli jsme na výhru, jen na co nejlepší výsledek. To se ze začátku dařilo a my hráli s favoritem celkem vyrovnanou partii. Až v závěru poločasu jako by našim hošíkům docházely síly a do šaten jsme odcházeli za stavu (10:5) pro domácí. Druhá půle už byla v jasné réžii domácích. My jsme strašně moc chtěli s výsledkem něco udělat a možná právě proto se to nepovedlo. Velká nervozita, hromada chyb, výšková převaha a úzký kádr udělaly své. Kluci bojovali jako lvi, ale nakonec padli 23:10. Někdo by řekl...tragédie, já říkám vůbec né. Jsem pyšný, že jsem součástí tohoto týmu a vy se těšte, jak tihle kluci budou válet za rok......

 

 

Výsledek zápasu mladších žáků 11. 10. 2014

Stará Ves – Svinov 13 : 11 ( 6 : 6 )

Branky: Hýl 11, Chvostek 1, Vajda 1

Sestava:

Dvorský

Holaň, Jančák, Mácha, Vaněk, Hranický

Hýl, Chvostek, Vajda, Červenka

Trenéři: Straňánek, Rohelová, Návrat

Mimo sestavu: Čech, Coritár – zranění, Navrátil – bez registrace

Nejlepší hráč: Hýl

 

V sobotu se představili domácím fanouškům v zápase o čelní příčky tabulky, kdy jejich soupeřem byl tým Svinova. Výšková převaha a široký kádr...to byly devízy soupeře. My jsme dali do zápasu srdíčko, trošku pomohlo i štěstí a hlavně. Kluci si po zápase ve Svinově, odkud přivezli bod na soupeře věřili. Začátek nebyl podle našich představ, ale trpělivou hrou jsme postupně hru otáčeli na svou stranu. Jen naše vlastní zbrklost pomohla soupeři srovnat v poločase na 6:6. Ve druhé části jsme znovu získali dvoubrankové vedení, které už jsme si ale vzít nenechali. Oporou nám byl opět brankář a také obrana odvedla dobrou práci. Zvítězili jsme 13:11 a připsali si velice cenné body.

 

 

Výsledek zápasu mladších žáků 12. 10. 2014

Osek – Stará Ves 9 : 12 ( 4 :7 )

Branky: Hýl 10, Chvostek 2

Sestava:

Dvorský

Holaň, Jančák, Mácha, Vaněk, Hranický

Hýl, Chvostek, Vajda, Červenka

Trenéři: Straňánek, Rohelová

Mimo sestavu: Čech, Coritár – zranění, Navrátil – bez registrace

Nejlepší hráč: Hýl

 

V neděli cestovali naši nejmenší k dalšímu zápasu do Oseka nad Bečvou. Také tam nás nečekalo nic jednoduchého a to se potvrdilo hned v úvodu, kdy jsme neproměnili pár dobrých šancí a naopak prohrávali 0:2. Kluci ovšem znovu jeli, jako dobře namazaný stroj a trpělivě čekali na chyby soupeře. Poločas jsme vyhráli 7:4 a ani po další zbytek zápasu jsme už vedení nepustili byť jsme díky několika drobnějším zraněním dovolili soupeři zápas kosmeticky vylepšit z 11:5 na přijatelných 12:9.

 

 

Výsledek zápasu mladších žáků 18. 10. 2014

Albrechtičky – Stará Ves 7 : 6 ( 3 : 2 )

Branky: Hýl 3, Chvostek 3

Sestava:

Dvorský, Navrátil

Holaň, Jančák, Mácha, Hranický, Vaněk

Hýl, Červenka, Chvostek

Trenéři: Rohelová, Návrat

Mimo sestavu: Vajda – rodinné důvody, Čech, Coritár – zranění

Nejlepší hráč: Chvostek